PCB TMM pro miniaturizaci antén
Stránka o miniaturizaci antén je záměrně užší než stránka o výrobě řady TMM. Zaměřuje se na to, jak dielektrická konstrukce a konečná tloušťka mění rozměry antény, přičemž geometrie napájecího zdroje, struktura země a výrobní tolerance jsou vázány na vydaný návrh antény.
Obrázek 1. Rogersova TMM
Konstrukce TMM mohou zmenšit některé rozměry anténních prvků, pokud zvolený stupeň poskytuje vyšší dielektrickou konstantu, ale hotová anténa stále závisí na tloušťce dielektrika, geometrii mědi, přechodu napájení, struktuře uzemnění a výrobní toleranci. Rozsah materiálu: Název produktu Rogers se používá k identifikaci laminátu specifikovaného pro konstrukci desek plošných spojů. Highleap Electronics zajišťuje výrobu a montáž desek plošných spojů, zatímco laminát je dodáván a ověřován samostatně. Shrnutí: Tato stránka se zaměřuje na použití rodiny TMM v projektech miniaturizace antén, přičemž výběr stupně je vázán na požadovanou elektrickou konstrukci a výrobní okno. Pro specifikovaný stupeň, tloušťku a konstrukci fólie by měla být použita aktuální dokumentace dodavatele, spíše než aby se hodnoty na úrovni rodiny považovaly za náhradu za uvolněný stackup.
Obsah
- Co je laminátový materiál Rogers TMM
- Tabulka vlastností řady Rogers TMM (TMM3–TMM13i) – Referenční hodnoty a použití v konstrukci
- TMM3 a TMM4: Nízká Dk pro filtry, oscilátory a kalibrační substráty
- TMM6 a TMM10: Vysoký Dk pro GPS antény a základnové stanice
- TMM10i a TMM13i: Rogersovy lamináty s nejvyšším Dk pro miniaturizované antény
- Jak vyrábět desky plošných spojů TMM: vrtání, pokovování a laminování
- Rogers TMM vs. RO4000 vs. RO3000: Průvodce výběrem materiálu
1. Výběr třídy TMM pro miniaturizaci antény
TMM je řada termosetových mikrovlnných laminátů používaných v mikropáskových a páskových konstrukcích. Pro výrobu antén je užitečnou otázkou, která jakost a tloušťka zajišťují požadovanou elektrickou geometrii a zároveň zůstávají kompatibilní se zamýšleným postupem vrtání, směrování, laminace a pokovování. Společnost Rogers publikuje samostatné výrobní pokyny pro rodinu TMM, takže by měla být uvolněná konstrukce před obráběním zkontrolována s aktuální dokumentací dodavatele. Výrobní proces desek plošných spojů by pak měl být přizpůsoben této konstrukci. Jakmile je vybrána jakost, konstrukce antén na substrátech TMM propojuje model zmenšení velikosti s kresbou, napájecími strukturami a rozměrovou kontrolou.
Pro miniaturizaci antény jsou relevantními proměnnými Dk specifické pro daný typ materiálu, dielektrická tloušťka, konstrukce mědi, teplotní chování a vztah mezi velikostí VF prvku a výrobní tolerancí. Tyto hodnoty by měly být převzaty z aktuálního datového listu dodavatele pro vybraný typ materiálu, spíše než zobecněny na všechny produkty TMM. Highleap porovnává anténní napájecí zdroje, rozteč referenčních rovin, šířku vedení a tloušťku desky s modelovanou konstrukcí. S zmenšováním rozměrů se stává důležitější registrace panelu a kontrola leptání, takže první článek by měl měřit vlastnosti, které ovlivňují odezvu antény. Přesné hodnoty materiálových vlastností by měly být zkontrolovány s aktuální dokumentací dodavatele pro daný typ materiálu a konstrukci.
Protože je TMM termoset, při zahřátí neměkne. Spojování vodičů lze provádět bez rizika nadzvednutí kontaktní plošky nebo deformace substrátu – což je oproti PTFE pro hybridní mikrovlnné integrované obvody (MIC).
2. Tabulka vlastností řady Rogers TMM (TMM3–TMM13i) – Referenční hodnoty a použití v konstrukci
Níže uvedené hodnoty jsou referenční data z publikované technické literatury Rogers TMM; před vydáním ověřte aktuální revizi a zkušební metodu. „Procesní Dk“ se měří při 10 GHz podle metody IPC-TM-650 2.5.5.5 (páskový rezonátor, osa z). „Návrhová Dk“ je širokopásmová hodnota měřená v pásmu 8–40 GHz metodou diferenciální fázové délky – použijte návrhovou Dk ve vaší EM simulaci (HFSS, ADS, CST).
| Vlastnictví | TMM3 | TMM4 | TMM6 | TMM10 | TMM10i | TMM13i | Podmínky / Metoda |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dk (proces) při 10 GHz | 3.27 0.032 ± | 4.50 0.045 ± | 6.00 0.080 ± | 9.20 0.230 ± | 9.80 0.245 ± | 12.85 0.35 ± | osa z, IPC-TM-650 2.5.5.5 |
| Dk (design) 8–40 GHz | 3.45 | 4.70 | 6.30 | 9.80 | 9.90 | 12.20 | Diferenciální fázová délka |
| Df při 10 GHz | 0.0020 | 0.0020 | 0.0023 | 0.0022 | 0.0020 | 0.0019 | osa z, IPC-TM-650 2.5.5.5 |
| TCDk (ppm/°K) | +37 | +15 | -11 | -38 | −43 * | -70 | −55 až +125 °C |
| CTE x,y (ppm/°K) | 15 | 16 | 18 | 21 | 19 | 19 | 0–140 °C, ASTM E831 |
| CTE z (ppm/°K) | 23 | 21 | 26 | 20 | 20 | 20 | 0–140 °C, ASTM E831 |
| Tepelná vodivost (W/m·K) | 0.70 | 0.70 | 0.72 | 0.76 | 0.76 | - | osa z, 80 °C, ASTM C518 |
| Specifická gravitace | 1.78 | 2.07 | 2.37 | 2.77 | 2.77 | 3.00 | ASTM D792 |
| Měděná kůra (lb/in) | 5.7 | 5.7 | 5.7 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | Po pájení na plavací podložku, 1 ml ED mědi |
| Td (°C) | 425 | 425 | 425 | 425 | 425 | 425 | TGA, ASTM D3850 |
| Kompatibilní bez olova | Ano | Ano | Ano | Ano | Ano | Ano | - |
* TCDk TMM10i je odhadován dle datového listu Rogers. Tepelná vodivost TMM13i není zveřejněna. Absorpce vody se liší podle tloušťky substrátu – hodnoty specifické pro tloušťku (ASTM D570) viz datový list Rogers. Standardní tloušťky: 0.015″–0.500″ (15–500 mil). Standardní velikosti panelů: 18 × 12″ a 18 × 24″. Měděný plášť: ½ oz, 1 oz, 2 oz elektrolyticky nanášený; k dispozici je i těžký kovový plášť.
Klíčové datové vzorce: Df zůstává nízké (0.0019–0.0023) napříč všemi variantami bez ohledu na Dk – konstruktéři si mohou pro miniaturizaci zvolit vysoké Dk bez významných ztrát. CTE xy a CTE z jsou si v každé variantě blízké (na rozdíl od FR4, kde z-CTE je 3–5× vyšší než xy), což je základ pro spolehlivé pokovené průchozí otvory.
Procesní Dk vs. návrhová Dk: Tyto dvě hodnoty se liší, protože jsou měřeny různými metodami v různých frekvenčních rozsazích. Například TMM4 má procesní Dk = 4.50, ale návrhová Dk = 4.70. Používejte procesní Dk pouze pro kontrolu kvality výroby. Upozorňujeme, že návrhová Dk (12.20) u TMM13i je nižší než její procesní Dk (12.85) – vždy ověřte, jakou hodnotu váš simulační nástroj očekává.
3. TMM3 a TMM4: Nízká Dk pro filtry, oscilátory a kalibrační substráty
TMM3 (Dk = 3.27 procesní / 3.45 konstrukční). TMM3 se dielektrickou konstantou nejvíce blíží materiálu RO4350B. Jeho TCDk +37 ppm/°K znamená, že dielektrická konstanta mírně roste s teplotou – což je předvídatelný, dobře charakterizovaný drift, který lze v konstrukci kompenzovat. V rozsahu teplot od −55 do +125 °C (dle armády) je celkový posun Dk přibližně 0.7 %, což udržuje střední frekvence filtru stabilní bez nutnosti ladění po výrobě. TMM3 se používá ve filtrech satelitních transpondérů, substrátech napěťově řízených oscilátorů (VCO) a testovacích přípravcích, kde musí být Dk známo s vysokou přesností a opakovatelné napříč výrobními šaržemi.
TMM4 (Dk = 4.50 procesní / 4.70 konstrukční). TMM4 má nejmenší velikost TCDk v celé rodině TMM: +15 ppm/°K. V rozmezí teplot −55 až +125 °C je celkový drift Dk přibližně 0.27 % – teplotně nejstabilnější varianta v portfoliu Rogers. Jeho konstrukční Dk 4.70 se blíží FR4 (4.2–4.5), takže konstrukce prototypované na FR4 mohou přejít na TMM4 beze změny rozměrů obvodu. TMM4 je standardní volbou pro kombinované a interdigitální filtry v komunikačních systémech a vojenských rádiích, kde musí být přesnost frekvence stabilní od −55 do +125 °C.
4. TMM6 a TMM10: Vysoký Dk pro GPS antény a základnové stanice
Vyšší Dk snižuje vedenou vlnovou délku, čímž se úměrně zmenšují rezonanční struktury. Patchová anténa na TMM6 (Dk = 6.00) je přibližně o 35 % menší na rozměr než stejná anténa na TMM3 (Dk = 3.27). Na TMM10 (Dk = 9.20) dosahuje zmenšení velikosti přibližně 50 %.
TMM6 (Dk = 6.00 proces / 6.30 design). TMM6 je nejrozšířenější variantou TMM. Patch antény GPS L1 (1.575 GHz) na TMM6 dosahují rozměrů zhruba 25 × 25 mm – dostatečně kompaktní pro automobilové střešní moduly a ruční přijímače. TCDk −11 ppm/°K (jediný TCDk s malým záporným odporem v této řadě) může být silným kandidátem, pokud je vyžadována miniaturizace i teplotní stabilita. TMM6 je také standardním materiálem pro anténní panely sektoru základnových stanic pro mobilní sítě, kde 35% zmenšení velikosti na prvek umožňuje více zářičů v pevné ploše panelu pro 5G masivní MIMO pole.
TMM10 (Dk = 9.20 proces / 9.80 design). TMM10 posouvá miniaturizaci dále – oproti TMM3 se jedná o 50% zmenšení velikosti. Mezi aplikace patří konstrukce dielektrických rezonátorových antén (DRA) a kompaktní pole pro Wi-Fi a 5G. TMM10 a TMM10i mohou nahradit keramické substráty z oxidu hlinitého a zároveň zůstávají zpracovatelné na standardním zařízení pro desky plošných spojů – Rogers tuto schopnost konkrétně zmiňuje v datovém listu TMM. Nevýhoda: Součinitel tepelné roztažnosti (CTE) xy se při vyšším keramickém zatížení zvyšuje na 21 ppm/°K a materiál se stává křehčím. Pro silnější miniaturizaci by měla být konstrukce TMM13i s vysokým Dk posouzena z hlediska povolených tolerancí frekvenčního posunu a leptání.
5. TMM10i a TMM13i: Rogersovy lamináty s nejvyšším Dk pro miniaturizované antény
Přípona „i“ označuje izotropní varianty s CTE. TMM10i (Dk = 9.80) a TMM13i (Dk = 12.85) mají CTE ve všech třech osách velmi podobné: oba měří 19/19/20 ppm/°K (x/y/z) – což je nejkonzistentnější tepelná roztažnost ze všech laminátů Rogers.
TMM10i (Dk = 9.80 proces / 9.90 konstrukce). TMM10i je upřednostňován před TMM10 pro programy s vysokou spolehlivostí. Jeho měrná hmotnost (2.77) je identická s TMM10, ale izotropnější CTE (19/20 vs. 21/20 u TMM10) snižuje rozdílné napětí mezi mědí v trubkách a okolním dielektrikem během tepelných cyklů. Mezi aplikace patří fázované anténní prvky pro letecké radary, dielektricky zatížené dutinové filtry pro komunikační satelity a sítě děličů výkonu, kde je spolehlivost PTH přes 1 000 a více tepelných cyklů nesporná.
TMM13i (Dk = 12.85 proces / 12.20 design). TMM13i nabízí nejagresivnější miniaturizaci v portfoliu Rogers – anténní prvky jsou přibližně o 60 % menší na rozměr než u TMM3. Jedná se o specifický materiál pro ultrakompaktní GNSS antény, miniaturizované keramické patch pole a dielektrické rezonátorové oscilátory (DRO). Nevýhody: nejvyšší hustota (3.00 g/cm³), TCDk −70 ppm/°K (největší teplotní drift v rodině TMM), nižší pevnost v odlupování mědi (4.0 lb/in oproti 5.7 pro TMM3) a tepelná vodivost, kterou Rogers neuvádí. Pokud je vyžadována maximální Dk s termosetovou zpracovatelností, je TMM13i jedinou možností laminátu kromě zakázkových keramických substrátů.
6. Jak vyrábět desky plošných spojů TMM: Vrtání, pokovování a laminování
Termosetová matrice TMM umožňuje zpracování na standardním zařízení FR4 – což je velká výhoda oproti PTFE. Keramické plnivo zavádí specifické úpravy a křehkost se zvyšuje s Dk.
| Krok procesu | Základní linie FR4 | Úprava TMM |
|---|---|---|
| Teplota laminace | 175-185 ° C | Stejné – vytvrzování termosetem při standardních teplotách FR4 |
| Vrtání – životnost vrtáku | Více než 120 000 zobrazení | TMM3/4/6: 500–700 zásahů. TMM10/10i/13i: 300–500 zásahů |
| Vrtání – rychlost posuvu | Standard | Snížení o 20 % u všech variant TMM |
| Odmazat | Manganistan | Standardní manganistan – není potřeba plazma ani leptání sodíkem |
| Pevnost mědi v odlupování | > 6 lb/palec | 5.0–5.7 lb/palec (TMM3–TMM10i); 4.0 lb/palec (TMM13i) |
| Hybridní sestavení | N / A | Kompatibilní s prepregem FR4 a dalšími variantami TMM |
| Depanelování | Směrování nebo V-skóre | V-skóre preferované pro varianty s vysokým Dk – křehký materiál odstraňuje nečistoty z panelů |
| Lepení drátem | Nedoporučeno | Podepřeno — termoset neměkne vlivem spojovacího tepla |
U TMM10, TMM10i a TMM13i se doporučuje laserové vrtání mikrootvorů – křehký materiál může kolem malých mechanicky vyvrtaných otvorů mikropraskat. Minimální šířku stopy navrhněte na 4 mil pro TMM3/TMM4/TMM6 a 5 mil pro TMM10/TMM10i/TMM13i. Na každý panel přiložte kupóny pro impedanční test.
Společnost Highleap vyrábí desky plošných spojů TMM (TMM) ve všech šesti variantách. TMM3, TMM6 a TMM10i jsou skladem ve standardních tloušťkách (25 a 50 mil). TMM4, TMM10 a TMM13i jsou k dispozici na objednávku s dodací lhůtou 2–4 týdny. Podporovány jsou vícevrstvé konstrukce TMM až do 8 vrstev a hybridní vrstvy TMM/FR4. Kompletní výrobní proces zahrnující všechny materiálové řady Rogers naleznete v průvodci procesem výroby desek plošných spojů Rogers.
7. Rogers TMM vs. RO4000 vs. RO3000: Průvodce výběrem materiálu
| Požadavek na design | Kandidát | Proč |
|---|---|---|
| Nejnižší ztráta (Df < 0.001) | RT/duroid 5880 | PTFE báze dává Df = 0.0009; TMM Df ≈ 0.002 je 2× vyšší |
| Kandidát na poměr cena/výkon pro obecné RF pásmo 1–30 GHz | RO4350B / RO4003C | Nižší cena, podobný sortiment Dk, širší skladové zásoby |
| Kandidát na teplotní stabilitu Dk | TMM4 (TCDk = +15 ppm/°K) | Nejnižší magnituda TCDk v jakékoli Rogersově rodině |
| Vysoká Dk pro miniaturizaci (Dk > 6) | TMM6 / TMM10 / TMM10i / TMM13i | Jediná řada termosetů s DK až do 12.85 |
| Výměna keramického substrátu z oxidu hlinitého | TMM10 / TMM10i | Podobné Dk jako oxid hlinitý, zpracovatelné jako standardní PCB |
| Izotropní CTE pro spolehlivost propojení | TMM10i / TMM13i | CTE xyz se nejvíce shoduje s mědí |
| Snadný hybrid s FR4 | RO4000 nebo TMM3/TMM4 | Oba termosety, stejný lisovací cyklus jako FR4 |
| Milimetrové vlny > 40 GHz | RO3003 / RT/duroid | Ztráta PTFE nižší než u TMM při mmWave frekvencích |
Nejjasnějším případem použití pro TMM je situace, kdy návrh vyžaduje Dk nad 6.0 v kombinaci se standardní zpracovatelností desek plošných spojů – žádná jiná řada Rogers tuto hodnotu v termosetovém formátu nenabízí. Druhým silným případem použití je teplotně stabilní fázový výkon: TCDk TMM4 +15 ppm/°K je nejnižší hodnota v portfoliu Rogers, což z něj činí standard pro úzkopásmové satelitní komunikační filtry a napájecí sítě pro přesné radarové systémy, kde je kritická frekvenční stabilita v rozsahu −55 až +125 °C.
TMM není správnou volbou, pokud je vyžadován absolutně minimální vložný útlum (použijte RT/duroid 5880), při provozu primárně nad 40 GHz (PTFE překonává TMM v mmWave) nebo když je cena primárním faktorem pro obecné RF pod 10 GHz (RO4350B je levnější a široce dostupný).
Vyžádejte si cenovou nabídku na desku plošných spojů TMM od společnosti Highleap → Odešlete soubory Gerber a požadavky na propojení. Technická konzultace ohledně kompromisů mezi TMM, RO4000 a RO3000 je zahrnuta v ceně zdarma. Pro cenovou nabídku na miniaturizovanou anténu uveďte frekvenční pásmo, geometrii antény, propojení, obrys desky, měď a požadavky na RF test. To umožňuje výrobci posoudit, zda je požadovaná velikost prvku kompatibilní s navrhovanou konstrukcí.
doporučené příspěvky
RT duroid 6002 PCB Quote and Stackup
Tato stránka vlastní úkol definice cenové nabídky a stackupu...
Taconic RF 35 vs. RO4350B DPS
ObsahRF-35 vs. RO4350B Zadávání veřejných zakázek a...
Výroba desek plošných spojů filtrů TMM6
ObsahProč konstruktéři mikrovlnných filtrů používají...
Výroba desek plošných spojů filtrů TMM4
Výroba plošných spojů filtrů TMM4 je řízena...
Jak získat cenovou nabídku na desky plošných spojů
Provedeme pro vás analýzu DFM/DFA a ozveme se vám se zprávou. Své soubory můžete bezpečně nahrát prostřednictvím našich webových stránek. Pro vypracování cenové nabídky potřebujeme následující informace:
-
- Gerber, ODB++ nebo .pcb, spec.
- Seznam kusovníků, pokud požadujete montáž
- Množství
- Čas otáčení
Pro služby PCBA prosím poskytněte kusovník (BOM) a případné konkrétní montážní pokyny. Nabízíme také analýzy DFM/DFA pro optimalizaci vašich návrhů z hlediska vyrobitelnosti a montáže a zajištění plynulého výrobního procesu.
