Producent i produkcja niestandardowych płytek PCB z ceramiki

Różnorodne płytki PCB z ceramiki w kolorze złotym i srebrnym, prezentujące podłoża o wysokiej przewodności cieplnej.

Ceramiczne płytki PCB wykorzystują nieorganiczne podłoża ceramiczne – tlenek glinu, azotek glinu, azotek krzemu – zamiast organicznego włókna szklanego i żywicy epoksydowej, stosowanego w standardowych płytkach FR4. Podłoże ceramiczne łączy się bezpośrednio z obwodami miedzianymi bez oddzielnej dielektrycznej warstwy izolacyjnej, tworząc ścieżkę termiczną od komponentu do radiatora, która jest 50–500 razy bardziej wydajna niż FR4. Ta zaleta konstrukcyjna sprawia, że ​​ceramiczne płytki PCB są przeznaczone do modułów zasilania, diod LED o wysokiej jasności, przednich modułów RF, podmontażowych diod laserowych oraz wszelkich zastosowań, w których strumień ciepła, temperatura pracy lub cykle termiczne przekraczają możliwości laminatów organicznych.

Firma Highleap Electronics produkuje ceramiczne płytki PCB na podłożach z tlenku glinu (Al₂O₃), azotku glinu (AlN) i azotku krzemu (Si₃N₄) w procesach DBC, DPC, grubowarstwowych, cienkowarstwowych, LTCC i HTCC . Oferujemy również montaż komponentów na podłożach ceramicznych – SMT, łączenie drutowe, mocowanie matryc i testy elektryczne – pod jednym dachem.

Możliwości produkcyjne płytek PCB ceramicznych w skrócie

  • Materiały podłoża: Al₂O₃ (96%, 99.6%), AlN, Si₃N₄ — kontrola przychodząca i identyfikowalność partii na każdym podłożu
  • Procesy metalizacji: DBC (Cu 0.15–0.6 mm), DPC (Cu 5–140 µm), AMB, grubowarstwowa (Ag, Ag-Pd, Au), cienkowarstwowa (napylana Cu/Au)
  • Zakres grubości miedzi: 1 µm (cienka warstwa) do 600 µm (DBC) — określone zgodnie z wymaganiami projektowymi
  • Wykończenia powierzchni: ENIG, twarde złoto (do łączenia drutem), srebro immersyjne, OSP, ENEPIG
  • Liczba warstw: 1–2 warstwy (DBC/AMB), 2–4 warstwy (DPC), do 12+ warstw (LTCC/HTCC)
  • Tolerancja wymiarowa: ±0.05 mm w poprzek partii produkcyjnych
  • Certyfikaty: ISO 9001, IATF 16949, ISO 13485

Uzyskaj wycenę płytki PCB ceramicznej →


Cztery ceramiczne materiały podłoża i ich zastosowanie

Każda ceramiczna płytka PCB zaczyna się od podłoża. Wybrany materiał decyduje o przewodności cieplnej, wytrzymałości mechanicznej, dopasowaniu współczynnika rozszerzalności cieplnej (CTE) do struktury półprzewodnikowej oraz koszcie gotowej płytki. Firma Highleap magazynuje i przetwarza wszystkie cztery podłoża ceramiczne klasy produkcyjnej.

Podłoże Przewodność cieplna Współczynnik rozszerzalności cieplnej (ppm/°C) Wytrzymałość na zginanie Pozycja kosztowa Aplikacje podstawowe
Tlenek glinu (Al₂O₃) 24–28 W/mK 6.5-7.2 300–400 MPa Najniższy Moduły LED, czujniki samochodowe, hybrydowe obwody grubowarstwowe, sterowanie przemysłowe
Azotek glinu (AlN) 170–200 W/mK 4.3-4.7 300–350 MPa 3–5× tlenek glinu Moduły IGBT, diody LED dużej mocy, podzespoły do ​​montażu diod laserowych, wzmacniacze mocy RF
Azotek krzemu (Si₃N₄) 80–90 W/mK 2.5-3.5 700–1,000 MPa 5–8× tlenek glinu Falowniki SiC/GaN do pojazdów elektrycznych, moduły trakcyjne do pojazdów samochodowych, ponad 30 000 zastosowań w cyklach termicznych
Tlenek berylu (BeO) 250–300 W/mK 7.4-8.9 200–250 MPa Premium Tradycyjne nadajniki wysokoczęstotliwościowe dla przemysłu lotniczego i obronnego (wymagana obsługa pyłów toksycznych)

Tlenek glinu — roboczy koń produkcyjny

Ceramiczne płytki PCB z tlenku glinu stanowią większość światowej produkcji płytek ceramicznych. Dostępne w klasach czystości 96% i 99.6%, tlenek glinu zapewnia praktyczną przewodność cieplną (50–100 razy lepszą niż FR4), doskonałą izolację elektryczną oraz poziom kosztów, który sprawia, że ​​jest opłacalny w przypadku produkcji o średniej wielkości. Używamy 96% tlenku glinu w większości zastosowań w diodach LED, czujnikach i elektronice mocy, a 99.6% tlenku glinu, gdy wymagana jest mniejsza chropowatość powierzchni lub tolerancja dielektryczna — zazwyczaj w cienkowarstwowych obwodach RF.

Azotek glinu — lider w dziedzinie wydajności cieplnej

AlN zapewnia siedmiokrotnie wyższą przewodność cieplną niż tlenek glinu i najbardziej zbliżony współczynnik rozszerzalności cieplnej (CTE) do krzemu wśród podłoży ceramicznych (4.5 w porównaniu do 3.0 ppm/°C). To właśnie ten współczynnik CTE jest powodem, dla którego AlN jest stosowany wszędzie tam, gdzie układy półprzewodnikowe są bezpośrednio połączone z podłożem — w modułach mocy, obudowach diod laserowych i modułach RF 5G. Kompromisem są koszty i bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące metalizacji. Nasze wsparcie inżynieryjne w zakresie zarządzania temperaturą pomaga określić, czy Państwa projekt rzeczywiście wymaga AlN, czy też tlenek glinu o lepszej konstrukcji interfejsu termicznego pozwoli osiągnąć tę samą docelową temperaturę złącza przy niższym koszcie.

Azotek krzemu – najtwardsza ceramika do ekstremalnych cykli

Si₃N₄ zapewnia 2–3 razy większą wytrzymałość na pękanie niż tlenek glinu lub AlN, co pozwala mu przetrwać cykle temperaturowe (od –55 do +250°C, ponad 30 000 cykli), które powodują pękanie innych podłoży ceramicznych. Stał się on preferowanym podłożem dla modułów elektroniki mocy SiC i GaN nowej generacji w falownikach trakcyjnych pojazdów elektrycznych i przemysłowych napędach silników. Si₃N₄ jest przetwarzany niemal wyłącznie metodą metalizacji AMB (aktywne lutowanie metali).

Tlenek berylu — starsza, wysokowydajna technologia, ograniczone zastosowanie

BeO oferuje najwyższą przewodność cieplną spośród wszystkich ceramicznych materiałów PCB, ale toksyczność jego surowca (pył berylu stanowi poważne zagrożenie wdychania) ogranicza go do zastosowań, w których nie ma zamiennika – głównie w starszych programach lotniczo-kosmicznych i obronnych z ustalonymi protokołami postępowania. Nowe projekty coraz częściej wykorzystują AlN lub Si₃N₄.

Podłoże ceramiczne PCB DPC z cienkimi ścieżkami miedzi na tlenku glinu — wyprodukowane przez Highleap Electronics do zastosowań LED i RF
Płytka PCB z ceramiki aluminiowej DPC (Direct Plated Copper) — cienkie ścieżki miedziane napylane i nanoszone na podłoże ceramiczne do zastosowań w diodach LED i obwodach RF. Próbka produkcyjna firmy Highleap Electronics.

Siedem procesów produkcyjnych: Jak miedź trafia na ceramikę

Materiał podłoża definiuje właściwości termiczne ceramicznej płytki PCB. Proces metalizacji definiuje parametry elektryczne – rozdzielczość ścieżek, grubość miedzi, liczbę warstw oraz wytrzymałość połączenia miedzi z ceramiką. Highleap obsługuje wszystkie siedem procesów metalizacji stosowanych w produkcji.

DBC — miedź bezpośrednio wiązana

Metoda DBC łączy grubą folię miedzianą (0.15–0.6 mm) z ceramiką poprzez kontrolowaną reakcję utleniania w temperaturze około 1,065°C. Powstały interfejs miedzi z ceramiką charakteryzuje się wyjątkowo niską rezystancją termiczną i obsługuje wysokoprądowe szyny zbiorcze dla modułów mocy IGBT i MOSFET. Metoda DBC jest uznanym standardem dla ceramicznych podłoży modułów mocy, zarówno na tlenku glinu, jak i na AlN. Ograniczenie: minimalna szerokość ścieżki wynosi zazwyczaj 0.3–0.5 mm ze względu na grubą miedź, a krawędzie są grubsze niż w przypadku metody DPC.

DPC — Miedź bezpośrednio platerowana

Metoda DPC napyla cienką warstwę tytanu/miedzi na powierzchnię ceramiki w warunkach próżni, a następnie pokrywa ją warstwą miedzi o docelowej grubości (zwykle 5–140 µm) za pomocą standardowej fotolitografii i galwanizacji. Proces ten zapewnia rozdzielczość drobnych linii (stosunek śladu do odstępu do 50/50 µm) i obsługuje metalizowane otwory przelotowe i przelotki, co czyni go najbardziej wszechstronnym procesem metalizacji w przypadku złożonych projektów obwodów. DPC to standardowy proces dla obudów LED o dużej gęstości, obwodów RF na tlenku glinu oraz wszelkich projektów płytek PCB z ceramiki wymagających ścieżek o kontrolowanej impedancji.

AMB — Aktywne lutowanie metali

AMB łączy miedź z ceramiką za pomocą aktywnego stopu lutowniczego (zazwyczaj Ag-Cu-Ti) w temperaturze 800–900°C w próżni. Aktywny element tytanowy zwilża powierzchnię ceramiki, tworząc wiązanie metalurgiczne mocniejsze niż DBC — szczególnie ważne w przypadku podłoży Si₃N₄, gdzie standardowy proces utleniania DBC nie tworzy niezawodnego wiązania. AMB obsługuje grubości miedzi do 800 µm i jest dominującą technologią dla modułów półprzewodnikowych mocy SiC/GaN nowej generacji.

Gruba folia

Ceramiczne płytki PCB o grubej warstwie wykorzystują sitodrukowane pasty przewodzące (srebro, złoto, srebro-pallad) spiekane w temperaturze 850–900°C. Proces ten umożliwia drukowanie rezystorów i kondensatorów bezpośrednio na podłożu, eliminując konieczność stosowania dyskretnych elementów pasywnych w układach hybrydowych. Gruba warstwa to najbardziej opłacalny proces produkcji ceramicznych płytek PCB w zastosowaniach o średnim natężeniu prądu i większych rozmiarach elementów (minimalna szerokość linii zazwyczaj 100–150 µm). Standard dla czujników samochodowych, układów sterowania przemysłowego i hybrydowej mikroelektroniki.

Cienki film

Cienkowarstwowe ceramiczne płytki PCB nanoszą metal poprzez rozpylanie lub parowanie, a następnie tworzą wzory metodą fotolitografii, osiągając najwyższą rozdzielczość spośród wszystkich procesów produkcji ceramicznych płytek PCB (linia/przestrzeń do 10/10 µm). Technologia cienkowarstwowa jest przeznaczona do precyzyjnych filtrów RF, obwodów mikrofalowych i zastosowań wysokoczęstotliwościowych, w których geometria ścieżek bezpośrednio kontroluje impedancję i tłumienność. Grubość miedzi jest ograniczona (zwykle poniżej 5 µm); projekty wymagające wyższego natężenia prądu łączą wzorowanie cienkowarstwowe z późniejszym powlekaniem (metoda DPC).

LTCC — ceramika współwypalana w niskiej temperaturze

Technologia LTCC wypala warstwy taśmy ceramicznej z osadzonymi przewodnikami ze srebra lub złota w temperaturze 850–900°C, wytwarzając wielowarstwowe ceramiczne płytki PCB (ponad 10 warstw) ze zintegrowanymi przelotkami, gniazdami i wbudowanymi elementami pasywnymi. Technologia LTCC to standard dla kompaktowych modułów RF, front-endów mmWave (radary samochodowe, anteny 5G) oraz wszelkich projektów wymagających trójwymiarowej gęstości połączeń w hermetycznej obudowie ceramicznej. Nasze możliwości w zakresie technologii LTCC i HTCC obejmują zarówno produkcję prototypów, jak i produkcję seryjną.

HTCC — ceramika współwypalana w wysokiej temperaturze

HTCC wypala się w temperaturze 1,500–1,800°C z użyciem przewodników wolframowych lub molibdenowych (złoto i srebro nie wytrzymują tych temperatur). HTCC wytwarza podłoża o najwyższej wytrzymałości strukturalnej i odporności chemicznej – przeznaczone do hermetycznych obudów, instrumentów wiertniczych i elektroniki pracującej w ekstremalnych warunkach. Kompromisem jest niższa przewodność przewodnika (W i Mo mają 3–5 razy wyższą rezystywność niż Cu lub Ag) oraz droższe narzędzia.

Niestandardowa płytka ceramiczna PCB wykonana przez Highleap Electronics, prezentująca ścieżki miedzi DBC na podłożu z azotku glinu do zastosowań w elektronice mocy
Niestandardowa płytka PCB z ceramiki DBC z azotku glinu — grube ścieżki miedziane łączone w wysokiej temperaturze do zastosowań w modułach mocy. Highleap Electronics, niestandardowa próbka produkcyjna.

Wybór odpowiedniej ceramicznej płytki PCB do Twojego zastosowania

Większość projektów opiera się na jednej z pięciu kombinacji materiał-proces. Wybór zależy od wiążących ograniczeń projektu – prądu, cykli termicznych, rozdzielczości śladu, częstotliwości lub kosztów.

Moduły mocy (IGBT, MOSFET, SiC, GaN) — duży prąd, duża odporność na cykle termiczne

Cykl życia ≤5,000: AlN DBC. Cykl życia 5,000–30 000+ lub szeroki ΔT: Si₃N₄ AMB. Oszczędny w budżecie, o umiarkowanej mocy: Al₂O₃ DBC.
Diody LED i laserowe o dużej jasności — skoncentrowany strumień ciepła, precyzyjne parametry

Standardowe tablice LED: Al₂O₃ DPC. Diody LED dużej mocy/UV z precyzyjnie dopasowanymi celami termicznymi: AlN DPC. Podmontaż diod laserowych z współczynnikiem CTE dopasowanym do GaAs: Cienka warstwa AlN + DPC.
RF i mikrofale (3–77 GHz) — niskie straty dielektryczne, drobna rozdzielczość śladu

3–18 GHz, umiarkowana złożoność: Cienka warstwa 99.6% Al₂O₃. mmWave (24–77 GHz), wielowarstwowe, pasywne elementy wbudowane: LTCC. Dla litu szacuje się kompromisy w projektowaniu płytek PCB ceramicznych o wysokiej częstotliwości, skonsultuj się z naszym zespołem inżynierów RF.
Czujniki samochodowe i przemysłowe układy hybrydowe — umiarkowana moc, zintegrowane elementy pasywne

Rezystory drukowane, wartości przycinane laserowo: Gruba warstwa Al₂O₃. Przelotki o wyższej gęstości i platerowaniu: Al₂O₃ DPC.
Medyczne implanty, hermetyczne opakowania, ekstremalne warunki

Wymagane jest hermetyczne uszczelnienie: HTCC (przewodniki W lub Mo). Biokompatybilność + zalety: Cienka warstwa 99.6% Al₂O₃. Dla litu szacuje się specyfikacje płytek PCB ceramicznych do urządzeń medycznychDołączona jest dokumentacja ISO 13485.

Tabela możliwości produkcyjnych firmy Highleap

Parametr Specyfikacja
Materiały ceramiczne Al₂O₃ (96%, 99.6%), AlN, Si₃N₄
Procesy metalizacji DBC, DPC, AMB, gruba warstwa, cienka warstwa, LTCC, HTCC
Grubość podłoża 0.25 mm, 0.38 mm, 0.50 mm, 0.635 mm, 1.0 mm (±0.05 mm)
Grubość miedzi 1 µm (cienka warstwa) do 600 µm (DBC/AMB)
Min. ślad/przestrzeń (DPC) 50/50 um
Min. ślad/przestrzeń (gruba warstwa) 100/100 um
Średnica przelotki laserowej Do 0.1 mm
Wykończenia powierzchni ENIG, złoto twarde, Ag immersyjne, OSP, ENEPIG, galwanizacja selektywna
Maksymalny rozmiar panelu 138 × 190 mm (standard); do 350 × 450 mm na zamówienie
Usługi montażowe SMT, łączenie drutowe (Au, Al), mocowanie matryc (lutowanie, spiek Ag), selektywne powlekanie konforemne
Testy Ciągłość/izolacja elektryczna, szok termiczny (JEDEC JESD22-A104), wytrzymałość na odrywanie, promieniowanie rentgenowskie
Dane Techniczne ISO 9001, IATF 16949 (motoryzacja), ISO 13485 (medycyna), ISO 14001
Zakład produkcyjny płytek PCB firmy Highleap Electronics w Chinach prezentuje linię produkcyjną do podłoży z tlenku glinu i azotku glinu
Zakład produkcyjny płytek PCB firmy Highleap Electronics wyposażony w linie produkcyjne do produkcji podłoży z tlenku glinu, AlN i Si₃N₄ w Kantonie w Chinach, posiadający certyfikaty ISO 9001, IATF 16949 i ISO 13485.

Jak określać i zamawiać płytki PCB ceramiczne

Niekompletne specyfikacje są główną przyczyną opóźnień w wycenie i niespodzianek przy pierwszym artykule w projektach płytek ceramicznych PCB. W przeciwieństwie do zamówień FR4, gdzie domyślne wartości pokrywają większość przypadków, ceramiczne płytki PCB wymagają wyraźnej specyfikacji każdego parametru, ponieważ nie istnieją standardowe wartości domyślne w branży.

Pakiet wyceny płytek PCB ceramicznych powinien zawierać:

Wymagany element Dlaczego jest to ważne
Pliki Gerber (wszystkie warstwy) Wzór obwodu, lokalizacja przelotek, obrys płytki, maska ​​lutownicza, sitodruk
Rysunek wykonawczy Materiał ceramiczny i jego czystość, grubość podłoża ± tolerancja, metoda metalizacji, grubość miedzi, wykończenie powierzchni, tolerancje wymiarowe
Kryteria testów elektrycznych Wartości rezystancji ciągłości/izolacji, wymagania dotyczące impedancji (jeśli dotyczy)
Wymagania dotyczące testów niezawodności Cykle szoku termicznego, minimalna wytrzymałość na odrywanie, napięcie wytrzymywane dielektrycznie
Ilość i harmonogram Prototyp a ilość produkcyjna, docelowa data dostawy
Wymagania montażowe (jeśli gotowe do montażu) BOM, pliki pick-and-place, procesy specjalne (łączenie drutów, mocowanie matryc, powlekanie konforemne)

Jeśli nie masz pewności co do wyboru materiałów lub procesu, prześlij nam to, co posiadasz. Nasz zespół inżynierów przeprowadzi analizę DFM i zaleci materiały w oparciu o Twoje wymagania termiczne, elektryczne i mechaniczne – zanim podejmiesz decyzję o konkretnej konstrukcji.

Highleap Electronics — produkcja i montaż płytek PCB ceramicznych

Wytwarzamy ceramiczne płytki PCB na podłożach z tlenku glinu, AlN i Si₃N₄, wykorzystując procesy DBC, DPC, AMB, grubowarstwowe, cienkowarstwowe, LTCC i HTCC. Zintegrowane usługi montażu – SMT, łączenie drutowe, mocowanie matryc i testowanie – oznaczają, że Twój projekt będzie realizowany pod jednym dachem, od gołego podłoża po przetestowaną płytkę PCBA. Certyfikaty ISO 9001, IATF 16949 i ISO 13485. Od prototypu do produkcji seryjnej, bez minimalnego zamówienia (MOQ).

Prześlij swoje pliki Gerber, aby otrzymać wycenę →


Najczęściej zadawane pytania

Jakie materiały podłoża są dostępne dla płytek PCB ceramicznych?

Cztery ceramiczne podłoża PCB klasy produkcyjnej to tlenek glinu (Al₂O₃) o przewodności cieplnej 24–28 W/m·K, azotek glinu (AlN) o przewodności cieplnej 170–200 W/m·K, azotek krzemu (Si₃N₄) o przewodności cieplnej 80–90 W/m·K i najwyższej odporności na pękanie oraz tlenek berylu (BeO) o przewodności cieplnej 250–300 W/m·K do starszych zastosowań o dużej mocy. Tlenek glinu sprawdza się w większości zastosowań przy najniższych kosztach; AlN jest stosowany w modułach dużej mocy, w których przewodność cieplna jest decydującym czynnikiem; Si₃N₄ jest stosowany tam, gdzie najważniejsze są odporność na cykle termiczne i wytrzymałość mechaniczna — na przykład w falownikach elektrycznych SiC/GaN.

Jaka jest różnica pomiędzy płytkami PCB ceramicznymi DBC, DPC i AMB?

Metoda DBC spaja grubą miedź (0.15–0.6 mm) z ceramiką w temperaturze około 1,065°C w kontrolowanym procesie utleniania – najlepszym rozwiązaniem dla wysokoprądowych modułów mocy na tlenku glinu i AlN. Metoda DPC osadza cienką warstwę miedzi poprzez natryskiwanie, a następnie nakładanie warstw o ​​docelowej grubości – najlepszym rozwiązaniem dla obwodów precyzyjnych, diod LED i układów RF. Metoda AMB lutuje miedź w temperaturze 800–900°C z użyciem aktywnego spoiwa metalicznego – najlepszym rozwiązaniem dla podłoży Si₃N₄ i wszelkich zastosowań wymagających możliwie najmocniejszego połączenia miedzi z ceramiką i ekstremalnej wytrzymałości na cykle termiczne. Szczegółowe porównanie techniczne można znaleźć w szczegółach procesu DBC .

Ile kosztują płytki PCB ceramiczne w porównaniu do FR4?

Ceramiczne płytki PCB zazwyczaj kosztują od 5 do 50 razy więcej niż równoważne płytki FR4, w zależności od materiału podłoża, procesu metalizacji, rozmiaru płytki i ilości zamówienia. Gruba warstwa tlenku glinu to najtańsza opcja ceramiczna. Najwyższą marżę mają płytki AlN i Si₃N₄ AMB. Dokładna cena zależy wyłącznie od konkretnego projektu — submount LED DPC z tlenku glinu o wymiarach 10 mm × 10 mm znacznie różni się od submountu modułu mocy AlN DBC o wymiarach 50 mm × 80 mm. Prześlij pliki Gerber, aby otrzymać dokładną wycenę opartą na rzeczywistym projekcie. Aby uzyskać więcej informacji na temat czynników wpływających na cenę ceramicznych płytek PCB, zapoznaj się z naszą analizą kosztów ceramicznych płytek PCB.

Czy płytki PCB ceramiczne mogą być wielowarstwowe?

Tak. Procesy współwypalania LTCC i HTCC obsługują ponad 10 warstw z wbudowanymi rezystorami, kondensatorami, cewkami indukcyjnymi i połączeniami pionowymi. Podłoża DBC i AMB zazwyczaj składają się z 1–2 warstw przewodzących. Podłoża DPC obsługują 2–4 warstwy z metalizowanymi otworami przelotowymi na podłożach z tlenku glinu lub AlN. W przypadku złożonych projektów wielowarstwowych zapoznaj się z naszą ofertą wielowarstwowych płytek ceramicznych PCB.

Jakich plików potrzebuję, aby otrzymać wycenę ceramicznej płytki PCB?

Kompletne pliki Gerber dla wszystkich warstw, rysunek wykonawczy określający materiał ceramiczny i stopień czystości, grubość i tolerancję podłoża, metodę metalizacji, grubość miedzi, wykończenie powierzchni, tolerancje wymiarowe, kryteria testów elektrycznych, ilość oraz docelową datę dostawy. W przypadku montażu pod klucz, dodajemy zestawienie materiałów (BOM) i pliki pick-and-place. W ramach tego pakietu sporządzamy wycenę z rozbiciem kosztów na poszczególne pozycje – cena zależy od rzeczywistego projektu i nie będziemy zgadywać wartości dla zestawu Gerber, którego nie sprawdziliśmy.

uzyskaj-natychmiastową-wycenę

Polecamy Wiadomości

Jak uzyskać wycenę płytek PCB

Wykonamy dla Ciebie analizę DFM/DFA i prześlemy Ci raport.

Możesz bezpiecznie przesyłać pliki za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Aby przedstawić Państwu ofertę, potrzebujemy następujących informacji:

    • Gerber, ODB++ lub .pcb, specyfikacja.
    • Lista BOM, jeśli wymagany jest montaż
    • Ilość
    • Czas na zmianę
Oprócz produkcji PCB oferujemy kompleksowy zakres usług elektronicznych, w tym projektowanie PCB, PCBA (Printed Circuit Board Assembly) i rozwiązania pod klucz. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w prototypowaniu, weryfikacji projektu, pozyskiwaniu komponentów czy masowej produkcji, zapewniamy kompleksowe wsparcie, aby zagwarantować sukces Twojego projektu. W przypadku usług PCBA, prosimy o dostarczenie BOM (listy materiałów) i wszelkich szczegółowych instrukcji montażu. Oferujemy również analizę DFM/DFA w celu optymalizacji projektów pod kątem możliwości produkcji i montażu, zapewniając płynny proces produkcji.






    Krótka notatka: Nasz zespół wyśle ​​Ci wiadomość e-mail wkrótce po przesłaniu. Aby mieć pewność, że otrzymasz naszą odpowiedź, uprzejmie prosimy o kontakt. sprawdzanie folderu SPAM/ŚMIECI jeśli nie widzisz naszej wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej.