HDI Blind Via PCB-kostenfactoren Lamineren Boren en Ontwerp

HDI-printplaat met blinde via's, microvia's en meerlaagse structuur, inclusief lamineer- en boorfuncties die de kosten beïnvloeden.

De kosten van een HDI-printplaat met blinde via's worden bepaald door de complexiteit van het productieproces, niet door de gebruikte materialen. Sequentiële lamineercycli, de laserboorinstellingen en de vereisten voor het vullen van de via's domineren de kostenstructuur – niet het printplaatoppervlak of het kopergewicht. Een Type I HDI-printplaat (1+N+1) kost 2.3 tot 3.2 keer zoveel als een vergelijkbaar ontwerp met doorsteekgaten. Type II (2+N+2) voegt daar nog eens 1.7 tot 2.1 keer zoveel aan toe. Type III en HDI met willekeurige lagen bereiken kosten die 4 tot 8 keer zo hoog zijn als die van een standaard printplaat.

Inzicht in welke HDI-functies uw ontwerp daadwerkelijk nodig heeft – en welke overbodig zijn – is wat een kostengeoptimaliseerd HDI-programma onderscheidt van een programma waarbij 40-60% extra wordt betaald zonder enig elektrisch voordeel.

Krijg HDI-jaloezieën via een kostenanalyse


1) Kostenbepalende factoren voor HDI Blind Via PCB

Bij een standaard printplaat vormen materiaal en basisverwerking het grootste deel van de kosten. Bij een HDI-printplaat nemen lamineercycli en de complexiteit van de boorgaten de overhand. Deze verschuiving heeft een directe implicatie: het optimaliseren van de HDI-kosten betekent het verminderen van het aantal lamineercycli en het aantal via's – niet onderhandelen over de prijs van het laminaat.

Kostenstructuur: Standaard printplaat versus HDI

Kostencomponent Standaard 6L Type I HDI (1+4+1) Type II HDI (2+2+2)
Basismaterialen 20-30% 15-22% 12-18%
Lamineren 8-12% 12-18% 18-25%
Boren (alle soorten) 8-12% 18-28% 25-35%
Testen en inspectie 5-8% 8-12% 10-15%
Toewijzing van opbrengstverlies 3-5% 6-10% 8-14%

Kostenvoorbeeld beton: 100x100 mm 6-laags plaat, 100 stuks

  • Standaard 6L (doorsteekmontage): $12–18 per persoon
  • Type I HDI (1+4+1): $32–48 per plaat — de meerprijs van $20–30 komt door twee lamineercycli, de laserboormachine en de röntgeninspectie, niet door de materiaalkosten.
  • Type II HDI (2+2+2): $55–82 per plaat — de extra $23–34 ten opzichte van Type I komt door een derde lamineercyclus, een tweede laserboorbewerking en via-vulling.

Elke stap in de complexiteit van HDI brengt een vergelijkbare absolute kostenstijging met zich mee. De vraag is altijd of het voordeel van de routering die stijging rechtvaardigt.

Waarom de kosten van HDI niet evenredig schalen met het printplaatoppervlak

De kosten van een standaard printplaat hangen samen met het printplaatoppervlak. De kosten van een HDI-printplaat hangen samen met het aantal via's en het aantal lamineercycli. Een Type I-printplaat van 50×50 mm met 400 microvia's kost vaak evenveel als een Type I-printplaat van 150×150 mm met 200 microvia's – de kleinere printplaat heeft een dubbele via-dichtheid, niet de helft van de kosten.


2) 1+N+1 versus 2+N+2 versus elke laag: kostenprogressie

Type I (1+N+1): HDI voor instapniveau

Aan elk buitenoppervlak van een standaard meerlaagse kern wordt een extra opbouwlaag toegevoegd. Blinde via's verbinden L1–L2 en Ln–Ln-1. Doorgaande gaten lopen nog steeds door de volledige stapel heen.

Kostenverhogende factoren: een extra lamineercyclus, laserboormachine, röntgeninspectie voor de kwaliteit van blinde via's, nauwere registratie (±0.075 mm versus ±0.15 mm standaard).

Typische kostenfactor: 2.3–3.2× van een vergelijkbaar ontwerp met doorsteekgaten.

Terecht in de volgende gevallen: BGA's met een pitch van 0.40–0.50 mm die via-in-pad of near-pad routing vereisen; printplaatgrootteverkleining van 20–30% ten opzichte van doorsteekmontage; RF-ontwerpen waarbij doorsteek-via-stubs de prestaties boven 5 GHz verslechteren.

Type II (2+N+2): Dubbele opbouw

Twee opeenvolgende opbouwlagen op elk buitenoppervlak. Dit maakt twee niveaus van blinde via's mogelijk : de eerste opbouwlaag creëert L1-L2 blinde via's; de tweede opbouwlaag creëert L1-L3 verbindingen via gestapelde of verspringende microvia's, gespiegeld op het onderste oppervlak.

Kostenfactoren: twee extra lamineercycli, twee laserboorbewerkingen, via-vulling indien gestapelde via's worden gebruikt ($0.05–0.15 per via voor harsplug, $0.20–0.50 voor koperen vulling).

Typische kostenfactor: 4.2–6.5× voor doorsteekboringen, of 1.7–2.1× voor Type I.

Gerechtvaardigd wanneer: BGA met een pitch van 0.30–0.40 mm en veel I/O; reductie van de printplaatgrootte met 35–50%; reductie van het aantal lagen (een 8-laags Type II kan een 10-laags through-hole ontwerp vervangen).

Type III: Begraven via's plus opbouw

Binnenste laagkernen met verborgen via's , plus opbouwlagen met blinde via's op de buitenoppervlakken.

Kostenfactoren: 4-5 lamineercycli, meerdere laser- en mechanische boorbewerkingen, hogere toewijzing van opbrengstverlies (meer processtappen = meer kans op defecten).

Typische kostenfactor: 5.8–9.5× voor doorsteekboringen, of 1.35–1.85× voor Type II.

Terecht in de volgende gevallen: printplaten met 12-20 lagen waarbij verborgen via's het totale aantal lagen met 20-30% verminderen; snelle digitale ontwerpen die laagovergangen vereisen zonder via-uiteinden.

HDI van elke laag (type IV–VI)

Sequentiële opbouw vanuit de kern naar buiten, waarbij elke laag met elke andere laag verbonden kan worden door middel van gestapelde en verspringende microvias. 5-8 lamineercycli; laserboring na elke lamineercyclus; vlakmaking in elke opbouwfase.

Typische kostenfactor: 8–16× voor doorsteekmontage.

Terecht in de volgende gevallen: moederborden voor smartphones en tablets, substraten voor geavanceerde IC-pakketten, of toepassingen waarbij de kosten van het moederbord verwaarloosbaar zijn ten opzichte van de waarde van het component of het systeem.

3) Economische aspecten van laserboren versus mechanisch boren

Kostenoverzicht laserboren

Laserboren (CO₂ of UV) is vereist voor microvias met een diameter van <0.20 mm.

Kostenelement Per paneel Per via (500 via's/paneel)
Instellen (uitlijning, programma laden) $ 100–200 $ 0.20–0.40
Boortijd $ 15–30 $ 0.03–0.06
Afschrijving van apparatuur + verbruiksartikelen $ 28–55 $ 0.06–0.11
Totaal $ 143–285 $ 0.29–0.57

Bij een laag aantal via's zijn de instelkosten het grootst. Voor panelen met minder dan 100 via's bedragen de instelkosten $1-2 per via. Bij meer dan 1,000 via's per paneel dalen de instelkosten naar $0.10-0.20 per via.

Kostenoverzicht van mechanisch boren

Mechanisch boren is een haalbare optie voor blinde via's met een diameter van ≥0.20 mm en een aspectverhouding van ≤5:1.

Kostenelement Per paneel Per via (500 via's/paneel)
Setup $ 25–50 $ 0.05–0.10
Boortijd + gereedschapslijtage $ 20–42 $ 0.04–0.09
Afschrijving van apparatuur $ 6–12 $ 0.01–0.02
Totaal $ 51–104 $ 0.10–0.21

Voor via's van ≥0.20 mm zijn de kosten voor mechanisch boren 50-65% lager per via dan voor laserboren.

Hybride boren: praktische kostenoptimalisatie

De meeste printplaten profiteren van een combinatie van beide methoden. Laserboren voor BGA-gebieden met fijne pitch en via's <0.20 mm; mechanisch boren, slijpen en thermisch bewerken van via's ≥0.20 mm in gebieden met een lagere dichtheid.

Voorbeeld: Type I HDI met 600 blinde via's

  • Alle lasers: 600 × $0.35 = $210/bord
  • Hybride (200 laser + 400 mechanisch): $70 + $48 = $118/board
  • Besparing: $92 per plank (44%). Bij 500 planken: $46,000.

4) Impact van de kosten via vullen en stapelen

Vergelijking van vulmethoden

Vulmethode Kosten per Via Vereist voor
Ongevuld $0 (basislijn) Niet-gestapeld, niet-via-in-pad
Harsplug $ 0.05–0.15 Via's op één niveau, sommige met via-in-pad.
Kopervulling (galvaniseren) $ 0.20–0.50 Via-in-pad onder fine-pitch BGA, meerlaagse stapeling
Kopervulling + planarizatie $ 0.30–0.70 Via-in-pad met strenge coplanariteitseisen
Geleidende pasta $ 0.08–0.22 Kostenbewuste consumentenproducten met een soepele betrouwbaarheid

Gestapelde versus verspringende microvia's

Dit is de belangrijkste kostenbeslissing bij het ontwerp van HDI-systemen van type II en type III.

Gestapelde microvias lijnen vias op opeenvolgende opbouwlagen uit op dezelfde XY-positie. Ze vereisen vulling en vlakmaking vóór de volgende laminering, wat $0.30–0.70 extra kost per paar gestapelde vias, plus röntgeninspectie.

Verspringende microvias verschuiven de vias met ≥0.25 mm tussen de lagen en zijn verbonden door korte sporen op de tussenliggende lagen. Er is geen opvulling nodig. Geen extra verwerkingskosten bovenop de standaard blinde via.

Voorbeeld: Type II HDI met 300 interlaagverbindingen

  • Gestapeld: 300 paren × $0.50 = $150/bord
  • Gefaseerd: $0 extra
  • Besparing: $150 per bord. Bij 500 borden: $75,000.
  • Afweging: een verspringende opstelling vereist ~5-8% meer routingruimte. De moeite waard, tenzij de dichtheid absoluut gemaximaliseerd moet worden.

Via-in-Pad (VIP) kosten

Via-in-pad plaatst via's direct in de componentpads — de enige routingoplossing voor BGA's met een pitch van 0.30–0.35 mm, en soms noodzakelijk voor pitches van 0.40 mm met een groot aantal I/O-pinnen.

Kostenimpact: koperen vulling + planarizatie $0.30–0.70 per via; extra röntgeninspectie $3–8 per paneel; hogere toewijzing van assemblageverlies (VIP verhoogt het defectrisico met 2–4%).

Kostenoptimalisatie: Gebruik dogbone-vias (offset van 0.20–0.30 mm buiten de pad) waar de pitch dit toelaat. Dogbone-vias elimineren de noodzaak voor opvulling volledig, wat een besparing oplevert van $0.25–0.60 per via. Voor meer informatie over de implementatie van via-in-pad in flexibele en stijf-flexibele HDI-ontwerpen geldt dezelfde kostenlogica, met aanvullende materiaaloverwegingen.


5) Ontwerpbeslissingen die de kosten beheersen

HDI-type selectie: Gebruik de minimaal vereiste waarde.

HDI-typen zijn geen kwaliteitsklassen. Type I is niet inferieur aan Type II; het is de juiste keuze wanneer Type I aan uw routingvereisten voldoet. Het overdimensioneren van een HDI-type is de meest voorkomende en duurste ontwerpfout.

Toepassing Minimale HDI vereist Veelvoorkomende overspecificatie Kosten van overspecificatie
0.50 mm pitch BGA (256 I/O) Standaard doorvoergat (dog-bone) Type I “voor toekomstige flexibiliteit” +$18–28/bord (+135–180%)
0.40 mm pitch BGA (484 I/O) Type I (blinde via's rondom de omtrek) Type II “voor betere routing” +$22–35/bord (+65–95%)
0.30 mm pitch BGA (676 I/O) Type II (2 opbouwlagen vereist) Type III “voor een premium gevoel” +$28–48/bord (+45–75%)

Via diameterstandaardisatie

Ontwerpen waarbij 3 of meer via-diameters (0.10, 0.15, 0.20 mm) zijn gespecificeerd, vereisen meerdere wijzigingen in laserparameters of het wisselen van boorpunten, wat extra insteltijd per diameterwijziging met zich meebrengt.

Standaardiseer maximaal twee diameters: 0.15 mm voor BGA-gebieden met de hoogste dichtheid; 0.20 mm voor alle andere gebieden (wat ook mechanisch boren in gebieden met een lagere dichtheid mogelijk maakt). Typische besparing: 8-15% op de kosten voor het boren van via's.

Paneelgebruik

De kosten voor HDI-boringen worden per paneel berekend, niet per printplaat. Een afmetingswijziging van 2-3 mm die de paneelbenutting met 10-15% verbetert, vertaalt zich direct in een kostenbesparing per printplaat.

Voorbeeld: Omzetten van 82×118 mm (20 printplaten/paneel) naar 80×115 mm (24 printplaten/paneel) met 350 via's/printplaat:

  • Huidig: $38/bord
  • Geoptimaliseerd: $32 per bord (20% hogere benutting → 16% lagere kosten)

Vermindering van het aantal waterlagen door middel van HDI

HDI maakt een hogere routingdichtheid per laag mogelijk , waardoor het totale aantal lagen potentieel kan worden verminderd. Een standaard printplaat met 8 doorsteekgaten kan mogelijk worden gerealiseerd als een 6-laags Type I HDI-printplaat, waardoor 2 binnenste lagen aan materiaal en verwerkingskosten worden bespaard.

De vergelijking: 8L standaard = $18, 6L Type I = $32. HDI is duurder per printplaat, maar maakt een kleinere footprint mogelijk. Als het printplaatoppervlak met 25% krimpt door de HDI-dichtheid, worden de effectieve kosten $32 × 0.75 = $24 — goedkoper dan het 8L doorsteekontwerp met een betere signaalintegriteit.


6) Volumeeconomie en afschrijving van NRE

Uitsplitsing van de NRE-kosten per HDI-type

NRE-component Type I Type II Type III
Stackup-ontwerp en -simulatie $ 180–400 $ 300–600 $ 450–900
Fotobewerking (alle lagen) $ 120–280 $ 150–320 $ 200–420
Laserboorprogramma $ 150–350 $ 250–500 $ 350–650
Testopstelling + eerste artikel $ 230–530 $ 300–670 $ 420–930
Totaal NRE $ 730–1,680 $ 1,060–2,240 $ 1,500–3,100

NRE-amortisatie bij verschillende volumes

Type I HDI-voorbeeld (NRE = $1,200, basiskosten = $35/bord):

  • 10 printplaten (prototype): NRE voegt $120/printplaat toe → $ 155 in totaal
  • 50 printplaten: NRE voegt $24/printplaat toe → $ 59 in totaal
  • 100 printplaten: NRE voegt $12/printplaat toe → $ 47 in totaal
  • 500 printplaten: NRE voegt $2.40/printplaat toe → $ 37.40 in totaal
  • 2,000 printplaten: NRE voegt $0.60/printplaat toe → $ 35.60 in totaal (in principe tegen basiskosten)

De prijs van een HDI-prototype ligt 3-4 keer zo hoog als de productieprijs, puur vanwege de afschrijving van de ontwikkelingskosten. Extrapoleer nooit de eenheidskosten van een prototype om productiebudgetten te voorspellen.

Volumeprijsstructuur

Aantal Primair kostenreductiemechanisme Typische reductie versus prototype
10–25 (prototype) NRE volledig geladen, minimale bestelhoeveelheden Baseline
50–100 (piloot) De afschrijving van NRE begint, het volledige paneel wordt benut. -35% tot -50%
100–500 (productie) NRE verwaarloosbaar, materiaalprijzen op basis van volume -55% tot -68%
500-2,000 Inkoop van bulkmaterialen, specifieke gereedschappen -65% tot -78%
2,000+ Jaarlijkse overeenkomsten, consignatiemateriaal -70% tot -82%

7) Kostengeoptimaliseerde HDI-oplossingen van Highleap

Highleap Electronics produceert HDI-printplaten met blinde via's van type I tot en met type III, inclusief gestapelde microvia-structuren, complexe HDI-stapelconfiguraties en hybride constructies met speciale verliesarme laminaat- of Megtron-buitenlagen op FR4-binnenkernen.

Transparante kostenverdeling

Elke offerte van Highleap HDI specificeert de kosten afzonderlijk:

  • Basismaterialen gesorteerd op laminaattype en koperfoliekwaliteit.
  • Lamineringscycli (doorgaans $2.50–4.00 per cyclus per plaat)
  • Laserbooropstelling + kosten per via, en mechanisch boren, afzonderlijk weergegeven
  • Via-vulling (harsplug versus koperen vulling, kosten per via)
  • Testmethode: standaard (visueel + elektrisch + röntgenonderzoek van het monster) versus uitgebreid (100% röntgenonderzoek) versus klasse 3 (microsectie)
  • NRE wordt apart weergegeven met een gereedschapsretentie van 24 maanden.

DFM-kostenreductiebeoordeling

Highleap Engineering beoordeelt elk nieuw HDI-ontwerp voordat een offerte wordt uitgebracht. Typische bevindingen:

  • HDI-type reductie: Evalueer of een Type II-ontwerp als Type I kan worden gerouteerd door middel van herindeling van lagen — dit levert doorgaans een besparing op van $22–35 per printplaat.
  • Vulling verwijderen: Markeer via's die als gevuld zijn aangegeven, maar niet gevuld hoeven te worden (niet via-in-pad, niet gestapeld) — dit bespaart $0.05–0.15 per via
  • Hybride boorconversie: Vias met een diameter van ≥0.20 mm komen in aanmerking voor mechanisch boren, wat een besparing oplevert van $0.15–0.25 per via.
  • Gestapeld naar verspringend: Stel alternatieve routeringsopties voor — waarmee $0.30–0.70 per via-paar bespaard kan worden
  • Paneeloptimalisatie: Wij adviseren 1-3 mm dimensionale aanpassingen die de paneelbenutting met 10-25% verbeteren.

Deze aanbevelingen worden binnen 8-12 uur kosteloos geleverd en leiden doorgaans tot een kostenbesparing van 15-35% zonder dat het ontwerp hoeft te worden herzien. Voor een overzicht van de informatie die nodig is voor een nauwkeurige offerte voor een HDI-blindstroom via PCB , raadpleegt u onze offertehandleiding.

Volumeprijzen

Aantal Type I Eenheidsprijs Type II Eenheidsprijs Aanvullende voordelen
10 (prototype) $ 65–95 $ 110–155 Gratis DFM + stackup-optimalisatie
50 $ 42–58 $ 72–98 Gereedschap wordt 24 maanden bewaard.
100 $ 35–48 $ 58–78 Prioriteitsplanning
500 $ 28–38 $ 48–65 Volumeprijzen voor materialen
2,000 $ 24–32 $ 42–55 Raamovereenkomst, optie voor materiaal in consignatie

Procescapaciteit en opbrengst

  • Type I HDI eerste doorgangsrendement: 97–98% (industriegemiddelde 94–96%)
  • Type II HDI eerste-doorgangsrendement: 95–97% (industriegemiddelde 90–94%)
  • Blind via openingspercentage: <0.5% (industriegemiddelde 1.5-3% bij eerste productierun)
  • Registratienauwkeurigheid: ±0.060 mm typisch, ±0.085 mm maximaal

Een hogere opbrengst verlaagt de totale eigendomskosten, zelfs na aftrek van de offerteprijs: minder printplaten worden afgekeurd bij de ingangscontrole en er zijn minder assemblagefouten die te wijten zijn aan defecten in het substraat.

Voor ontwerpen die HDI combineren met geavanceerde RF-vereisten, produceert Highleap ook hybride HDI/hoogfrequent-stackups met behulp van speciale verliesarme laminaten en Megtron-laminaten op HDI-kernen. Voor complexe HDI-toepassingen in compacte platforms kunt u onze handleidingen voor HDI-printplaten voor drones en UAV's en HDI-halfgeleiderverpakkingen raadplegen voor toepassingsspecifieke ontwerpoverwegingen.

Ontvang uw kostengeoptimaliseerde HDI-offerte


Veelgestelde Vragen / FAQ

Wat is de grootste kostenfactor bij de productie van HDI-printplaten met blinde via's?

Sequentiële lamineercycli en laserboorinstellingen – niet de materialen. Bij een standaard printplaat vertegenwoordigen de basismaterialen 20-30% van de kosten. Bij een Type II HDI-printplaat is het boren alleen al goed voor 25-35% en het lamineren voor 18-25%, terwijl de materiaalkosten dalen tot 12-18%. Daarom richt kostenoptimalisatie zich op het verminderen van lamineercycli en het aantal via's, en niet op het onderhandelen over de prijs van het laminaat.

Hoeveel duurder is een Type II HDI-systeem vergeleken met een Type I?

Type II (2+N+2) printplaten kosten 1.7 tot 2.1 keer zoveel als een vergelijkbare Type I (1+N+1) printplaat. Voor een 6-laags printplaat van 100 x 100 mm met 100 stuks kost Type I $32–48 per stuk en Type II $55–82 per stuk. De extra kosten worden veroorzaakt door een derde lamineercyclus, een tweede laserboorbewerking en de benodigde vulling van de via's – niet door het substraatmateriaal zelf.

Wanneer is het opvullen van via's op een HDI-printplaat met blinde via's nu eigenlijk nodig?

Via-vulling is structureel alleen in twee situaties vereist: via-in-pad-locaties onder BGA-pads met fijne pitch (om soldeerophoping tijdens de assemblage te voorkomen) en gestapelde microvia-configuraties waarbij een via op de ene opbouwlaag direct boven een via op de vorige laag ligt. Via's die noch via-in-pad noch gestapeld zijn, hoeven niet te worden gevuld. Het specificeren van kopervulling op ongevulde, daarvoor in aanmerking komende via's voegt onnodig $ 0.20–0.50 per via toe – een van de meest voorkomende overspecificatiefouten in HDI-ontwerp.

Waarom liggen de prijzen voor HDI-prototypes zoveel hoger dan de prijzen voor productiemodellen?

De eenmalige engineeringkosten (NRE) worden volledig doorberekend in de prototypeaantallen. Voor een Type I HDI-printplaat bedragen de NRE-kosten $730–1,680. Verdeeld over 10 prototypeprintplaten komt dat neer op $73–168 per printplaat. Bij 500 productieprintplaten bedragen de NRE-kosten slechts $1.46–3.36 per printplaat. De prijs van een HDI-prototype is om deze reden doorgaans 3 tot 4 keer zo hoog als de productieprijs. Gebruik de productiekosten nooit als basis voor het schatten van productiebudgetten.

Wat is de meest kosteneffectieve manier om de printplaatkosten voor HDI-blindvias te verlagen zonder een herontwerp?

Drie aanpassingen leveren de grootste besparingen op zonder het schema of de lay-out aan te passen: (1) Overstappen van volledig lasergestuurd boren naar hybride boren — via's van ≥0.20 mm die mechanisch worden geboord, kosten 50-65% minder per via dan lasergestuurd boren; op een printplaat met 600 via's bespaart dit ongeveer $92 per printplaat. (2) Gestapelde microvia's omzetten naar verspringende microvia's — dit bespaart $0.30-0.70 per via-paar aan vul- en planariseerkosten. (3) De afmetingen van de printplaat met 1-3 mm aanpassen om de paneelbenutting met 10-25% te verbeteren, wat de kosten per printplaat evenredig verlaagt, aangezien lasergestuurd boren per paneel wordt gefactureerd.

Betekent een hogere HDI-waarde altijd betere elektrische prestaties?

Nee. HDI-type is een classificatie van de complexiteit van de productie, geen kwaliteitsklasse. Type I is elektrisch gezien niet inferieur aan Type II wanneer Type I voldoet aan de routingvereisten. Het specificeren van Type II voor een BGA met een pitch van 0.40 mm die ook als Type I gerouteerd kan worden, kost $22-35 per printplaat extra zonder elektrisch voordeel. Het juiste HDI-type is het minimum dat voldoet aan uw werkelijke eisen voor via-dichtheid, pitch en laagovergangen — bepaald door routinganalyse, niet door productniveau.

ontvang direct een offerte

aanbevolen berichten

Hoe u een offerte voor PCB's kunt krijgen

Wij voeren een DFM/DFA-analyse voor u uit en sturen u een rapport.

U kunt uw bestanden veilig uploaden via onze website.

Om u een offerte te kunnen sturen, hebben wij de volgende gegevens nodig:

    • Gerber, ODB++ of .pcb, spec.
    • BOM-lijst als u assemblage nodig heeft
    • Aantal
    • Draaitijd
Naast PCB-productie bieden wij een uitgebreid scala aan elektronische diensten, waaronder PCB-ontwerp, PCBA (Printed Circuit Board Assembly) en kant-en-klare oplossingen. Of u nu hulp nodig hebt met prototyping, ontwerpverificatie, component sourcing of massaproductie, wij bieden end-to-end ondersteuning om het succes van uw project te garanderen. Voor PCBA-diensten, verstrek uw BOM (Bill of Materials) en eventuele specifieke assemblage-instructies. Wij bieden ook DFM/DFA-analyse om uw ontwerpen te optimaliseren voor maakbaarheid en assemblage, wat zorgt voor een soepel productieproces.






    Snelle notitie: Ons team zal u kort na uw inzending een e-mail sturen. Om er zeker van te zijn dat u ons antwoord ontvangt, raden wij u aan om... Je spammap controleren Mocht u ons bericht niet in uw inbox zien.